בית חולים אלישע
04-8300000  /  רחוב יאיר כ"ץ 12 חיפה  /  Yair Katz St' 12 Haifa
   

 

הפריה חוץ גופית (IVF) בבית החולים 'אלישע'

 

הפריה ביחידה המובילה בצפון לחברי כל קופות החולים.

למעלה מ- 5,000 זוגות כבר הצליחו להגשים את חלומם ולחבוק תינוק בריא, הודות לצוות המומחים של יחידת IVF בבית חולים 'אלישע'. אל תוותרו גם אתם על הזכות להיות הורים.

שילוב מנצח של אנושיות ומקצועיות
בשנת 1996 הוקמה בבית החולים 'אלישע' יחידת
הפריה חוץ גופית כיחידה הפרטית הראשונה בצפון הארץ. כיום נחשבת היחידה למובילה ולגדולה ביותר באזור כולו. היחידה הוקמה מתוך רצון וכוונה כנה לסייע לזוגות הרבים, בצפון בפרט ובארץ בכלל, הסובלים מבעיות פוריות שונות, המונעות מהם להגשים את ייעודם להיות הורים.

כ- 20% מכלל הזוגות בישראל לא יצליחו להיכנס באופן ספונטאני להיריון גם בתום שנה של ניסיונות. עבורם ועבור זוגות שכמותם מהווה היחידה בבית החולים 'אלישע' בית חם ותומך המציע מגוון רחב של טיפולים, המותאמים באופן ספציפי לכל זוג וזוג.

ביחידה
של בית החולים 'אלישע' תוכלו לקבל קשת רחבה של טיפולי הפריה, מהמתקדמים ביותר בתחום ובטכניקות החדישות ביותר. בין הטיפולים המוצעים: (IVF), מיקרומניפולציה (ICSI), שימור עוברים בהקפאה, תרומת ביציות, גישה לבנק זרע ועוד.

צוות מקצועי שדואג רק לך
היחידה מנוהלת על ידי דר' שחר קול וכוללת 7 מומחים נוספים בתחום הגינקולוגיה: פרופ' איצקוביץ, דר' דוד אסקוב, דר' יוחנן ארליך, דר' נתן לויט,  דר' אברהם ליטמן, דר' דורית מנור ודר' אילן קלדרון. בראש צוות הסיעוד עומדת מירה גל, בוגרת לימודי סיעוד ומיילדת מוסמכת בעלת ניסיון עשיר בתחום. בנוסף, כוללת היחידה גם צוות מעבדה, המנוהל על ידי דורית ורטמן, העוסקת בתחום כבר למעלה מ- 20 שנה.

היחידה, הממוקמת באגף נפרד בבית החולים 'אלישע' שבחיפה, נהנית מפרטיות ונוחות מרבית, כמו גם המטופלים בה. על אף היותה גוף פרטי, היחידה מוכרת לטיפול על ידי כלל קופות החולים למבוטחות בעלות ביטוח בריאות נוסף (כללית מושלם, לאומית זהב, מאוחדת עדיף, מכבי זהב). בנוסף, מוכרת היחידה על ידי מכון פוע"ה (פוריות על פי ההלכה), וזוגות חרדיים המביעים רצון ייהנו מליווי של משגיחה מטעם המכון לאורך כל ההליך הטיפולי.

הצעד הראשון בדרך לפתרון
כל זוג הזקוק לטיפולים אלו מוזמן ליצור קשר ולהגיע לפתוח תיק ביחידה, לסייר ביחידה ולהכיר את הצוות המקצועי, ללא תשלום וללא צורך להתחייב להמשך קבלת טיפול במרפאה. בפגישת ההכרות והייעוץ הראשוני נתוודע אל שני בני הזוג, ונמלא שאלון רפואי מקיף ומפורט על פיו ניתן לזהות חלק ניכר מן הגורמים השונים לבעיות הפוריות. בלא מעט מן המקרים, ניתן כבר בתום המפגש הראשון לגבש את התוכנית הטיפולית המתאימה ביותר לבני הזוג ולהתחיל בתהליך אל עבר ההריון המיוחל. על בעיות הפוריות השונות, כמו גם על הטיפולים המוצעים וההליכים השונים תוכלו לקרוא בהרחבה באתר זה ולקבל מידע ראשוני שיבהיר לכם כי הרפואה המודרנית כיום מציעה ידע המתורגם לתקווה, עבור אלו מכם המתקשים להיכנס להריון.

אל תהססו, תנסו!
יחידת הפריה חוץ גופית בבית החולים 'אלישע' מסייעת מזה כעשור לאלפי זוגות הסובלים מבעיות שונות של אי- פריון. אחוזי ההצלחה המרשימים של היחידה זהים ואף עולים על אלו של היחידות השונות ברחבי הארץ, ואף באירופה ובארה"ב. צרו קשר עוד היום ובואו לסיור הכרות ביחידה, ללא תשלום וללא התחייבות.

   

 

שם
טלפון
ת.ז.
מייל
הודעה
 
04-8300000 / רחוב יאיר כ"ץ 12 חיפה / Yair Katz St' 12 Haifa
 
צור קשר       |     מידע למטופל   |       חיפוש רופא     |       טפסים להורדה