בית חולים אלישע
04-8300000  /  רחוב יאיר כ"ץ 12 חיפה  /  Yair Katz St' 12 Haifa
   

 

מנתח פלסטי בכיר- אודות ד"ר יצחק רמון

 

מנתח ומנהל המרפאה לכירורגיה פלסטית ואסתטית בבית חולים אלישע

מאז שנת 1998 עומד ד"ר יצחק רמון בראש המרפאה לכירורגיה פלסטית ואסתטית בבית החולים אלישע,  המציעה מגוון רחב של ניתוחים פלסטיים וטיפולי אסתטיקה.

מגיע לכם את הטוב ביותר
ד"ר יצחק רמון, מי שהוכתר כאחד מעשרת הפלסטיקאים המובילים בישראל בסקר שערך עיתון 'מעריב', הינו מנתח ששמו הולך לפניו. עם השנים נקשר שמו כמעט בצורה נרדפת עם ניתוחי הפנים למיניהם, הנחשבים למומחיותו הגדולה. מומחיות זו הפכה אותו לאחד מן הפלסטיקאים הבודדים אשר משלב להליך אחד מספר ניתוחי פנים כגון מתיחת פנים, שאיבת שומן מהצוואר, הרמת מצח, ניתוח עפעפיים, הזרקות שומן, טיפולי לייזר וניתוחים נוספים.

החיבור בין מנתח בכיר כד"ר רמון, הנחשב לאחד הפלסטיקאים הבכירים בישראל, לבין בית חולים אלישע מבטיח לכם את הטיפול הטוב ביותר המושתת על יחס אישי וחם, ליווי צמוד של אחות רפואית לאורך כל השהות במחלקה, תנאי אשפוז ברמה של מלון חמישה כוכבים, ציוד ומכשור חדיש ושימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר.

יום לימודים ארוך
ד"ר יצחק רמון החל את דרכו בעולם הרפואה כבר בגיל 18, אז החל את לימודיו בפקולטה לרפואה בטכניון במסגרת העתודה האקדמית, לימודים אותם סיים בהצטיינות. עם תום לימודיו, בשנת 1983, התגייס לצה"ל ולאחר שסיים כחניך מצטיין קורס קציני רפואה, שימש כרופא בחטיבת גולני ובקומנדו הימי. במסגרת שירותו הצבאי, התמחה ד"ר רמון ברפואת היפרבארית ורפואת צלילה, ואף פיקד על קורס חיל הים לרפואת צלילה.  בהמשך כיהן גם כסגן מפקד המכון לרפואה ימית.

מיד עם שחרורו מצה"ל החל את דרכו לרכישת הכשרה בתור
מנתח בתחום הפלסטיקה, והתמחה בכירורגיה \פלסטית במחלקה הנחשבת בבית החולים רמב"ם. בדרך להפיכתו לאחד מן המנתחים המובילים בישראל השתלם גם בתחום הכירורגיה האסתטית בוירג'יניה, ארה"ב. לצד הסמכתו בתור מנתח מומחה, ד"ר רמון נחשב גם למומחה בטיפול באמצעות תא לחץ במטופלים בעלי פצעים קשיי ריפוי.

תפקידי מפתח
ד"ר רמון עובד בשירותי בריאות כללית ובקופת חולים מאוחדת ובעל הסדרים מול כל חברות הביטוח. עם סיום התמחותו במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית החולים רמב"ם, השתלב ד"ר רמון כרופא בכיר במחלקה. במקביל הוא מנהל את השירות לניתוחי הסרת גידולים בפנים בשיטת MOH'S ואחראי על הטיפול בחולים בעלי פצעים קשיי ריפוי על רקע סכרת או מחלות אחרות בבית החולים.

במקביל לפועלו בבית החולים רמב"ם, מכהן ד"ר רמון מאז שנת 1998 כמנהל המרפאה לכירורגיה פלסטית ואסתטית
בבית החולים אלישע. תחת ניהולו, הוביל ד"ר רמון את המחלקה וקידם אותה לאחת מהמרפאות המובילות בארץ, המושכת אליה מטופלים ומטופלות מרחבי הארץ ואף מחוצה לה ותרם רבות להפיכת סיסמת בית החולים "אם טיפול אז כמו בחו"ל" למציאות.

מחוץ לכותלי בית החולים
בנוסף לעבודת 'השטח' בתור מנתח פלסטי בכיר, ד"ר רמון ממשיך את דרכו האקדמית הן בתור מרצה בכיר בפקולטה לרפואה בטכניון והן ככותב מאמרים מקצועיים המתפרסמים בספרות המובילה בתחום ומוצגים בכנסים רבים בארץ ובחו"ל. ד"ר רמון הינו חבר פעיל באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית, בו הוא כיהן כמזכיר האיגוד. זאת לצד פעילותו באיגוד האמריקאי המקביל. בנוסף, ד"ר רמון חבר באיגוד האמריקאי לכירורגיה פלסטית (ASPRS) ובאיגוד הבינלאומי לכירורגיה פלסטית אסתטית (ISAPS). לד"ר רמון תוכנית קבועה העונה על שאלות מאזינים בנושא הכירורגיה הפלסטית והאסתטית והוא מנהל את פורום הכירורגיה הפלסטית והאסתטית של דפי זהב ZAP. 

ליהנות מכל העולמות
עם 55 שנות מוניטין ואחרי אלפי ניתוחים מוצלחים ואלפי לקוחות מאושרים, מהווה הצוות הרפואי והמקצועי של המרפאה לכירורגיה פלסטית ואסתטית בבית החולים אלישע, בהנהגתו של ד"ר רמון דוגמה ומופת בתחום הרפואה האסתטית.

   

 

שם
טלפון
ת.ז.
מייל
הודעה
 
04-8300000 / רחוב יאיר כ"ץ 12 חיפה / Yair Katz St' 12 Haifa
 
צור קשר       |     מידע למטופל   |       חיפוש רופא     |       טפסים להורדה