בית חולים אלישע
04-8300000  /  רחוב יאיר כ"ץ 12 חיפה  /  Yair Katz St' 12 Haifa
   

 

מגדלי אלישע

 

בצמוד לבי"ח אלישע: מגדלי אלישע - דיור יוקרתי מוגן למבוגרים

לסיור וירטואלי במגדלים לחץ/י כאן  

http://www.gmp.co.il/tour-elisha/tour_elisha3.html -  סיור בשפה העברית.

http://www.gmp.co.il/elisha-tour-en/tour_elis-en.html - סיור בשפה האנגלית (  English Subtitles ). מי שיודע להעריך יופי ותרבות ושמח מחיים מלאים בפעילות, חברה וספורט - יידע ליהנות מהנוחות והביטחון שבמגדלי אלישע. הבניין המודרני היפהפה בנוי באופן חדשני בכל מובן: כל מעבר ומסדרון, כל חלל וחדר תוכננו בקפידה תוך שימת לב לפרטי פרטים. בית החולים ומגדלי אלישע נמצאים במרחק הליכה ממרכז הכרמל. מגדלי אלישע  עצמו נוסד בשנת 1997 כדיור יוקרתי מוגן לאוכלוסייה המבוגרת. החיים ב"מגדלי אלישע" מאפשרים להמשיך בחיים פרטיים ועצמאיים בדירה נוחה ומרווחת, תוך הנאה מסביבה תומכת, הכוללת את כל שירותי הקהילה תחת קורת גג אחת. 

דירות מגורים
ב"מגדלי אלישע" 210 יחידות דיור בגדלים שונים, כולן מפוארות ומרווחות. הדירות הינן בנות חדר וחצי, שני חדרים או שלושה . הן מכילות מטבח מצויד במכשור חשמלי (מקרר, כיריים ותנור בישול), שירותים, מקלחת, מיזוג אוויר, ארונות קיר, שטיחים מקיר לקיר, או פרקט קו טלפון וחיבור לטלוויזיה בכבלים. מחלונות כל הדירות נשקף נופה היפהפה של חיפה. לחצו כאן לצפייה במגדלי אלישע על רקע חיפה ממעוף הציפור.

דירות אירוח
במגדלי אלישע ישנן דירות אירוח / מלונית לשימוש  בני משפחה של דיירים ובני משפחה של חולים בבית חולים אלישע. דירות האירוח בנות שני חדרים ומאובזרות כולל מטבח עם מכשירי חשמל לבישול וכלי הגשה. כמו כן למתארחים במגדלי אלישע נוחות מלאה: מינימרקט, מסעדה, קפיטריה, ושירותי כביסה.

במגדלי אלישע אתם לא לבד!
צוות העובדים המקצועיים שלנו מלווה את הדיירים ורואה בכל אחד מהם כבן משפחה. הטיפול נעשה מתוך רגישות רבה, אכפתיות, מקצוענות וניסיון. לרשות הדיירים שירותים מפנקים רבים, כמו שירותי דלפק קבלה, דואר והודעות, רופא בית, שירות הבאת  תרופות, שירותי הסעה, אחזקה מלאה לדירות, ניקיון שבועי, כביסה, שליחויות קטנות... ובכלל, כל עזרה הנדרשת בדירה וכל עניין העולה על הפרק, כך שאף פעם לא תרגישו שאתם לבד.

ספורט, בריאות ו... כיף!
פעילותם הגופנית של דיירי הבית היא במרכז תשומת הלב ב"מגדלי אלישע", ולכן מתקיימים במקום חוגים שונים במהלך השבוע. בהפסקות וכאמצעי להירגעות ומנוחה מנצלים דיירי הבית את בריכת השחייה, הפועלת כל השנה, שם הם יכולים גם להתעמל ולשמור על הכושר וגם סתם ליהנות מהאווירה. בנוסף לבריכה נמצאים במתחם ג'קוזי מפנק ושולחן טניס, סאונה רטובה ויבשה, אולם התעמלות ומכון בריאות מהמשוכללים בארץ. המכון מתמחה בשיקום לב ריאה, טיפולים הידרותרפיים, והסתגלות למים של פעוטות בבריכה מיוחדת רק להם.

תרבות ופנאי
האיכות והאופי של חיי התרבות והפנאי של "מגדלי אלישע" עשו להם שם של ממש, הודות לרצינות הארגון של צוות הבית. ארגון האירועים והפעילויות נעשה על פי רוב בשיתוף הדיירים עצמם, שנהנים ממגוון רחב של חוגים, הרצאות, מסיבות, טיולים ועוד. מעבר ללובי הגדול והמפואר בקומת הכניסה מחכים לדיירי הבית שירותים חברתיים מגוונים: קפיטריה, מינימרקט, אולמות כנסים והרצאות, חדרי קלפים, ספרייה עשירה, בית כנסת, חדר מחשב, מספרה, חדר כביסה, מסעדה מפוארת ואולם אירועים. כל אלה מאפשרים עריכת אירועים משפחתיים, קוקטיילים ומסיבות ואם כל זה לא מספיק ובכל זאת תרגישו שאתם רוצים לצאת מהבית, המרחק הקצר ממרכז הכרמל פותח בפניכן אפשרויות בילוי חברתיות ותרבותיות רבות אחרות. 

להרגיש בטוח
לא רק שב"מגדלי אלישע" פועלת מרפאה עם אחות ורופא 24 שעות. הקרבה הרבה לבית החולים "אלישע" מבטיחה גיבוי רפואי נוסף ומעולה במשך 24 שעות. במקרה הצורך יעניק צוות הרופאים את הטיפול לדיירי הבית במקום או ידאג להעבירם לבתי חולים אחרים על פי המלצת הרופא המטפל. בית החולים יספק שירותי אשפוז סיעודי לכל נזקק - בתשלום ועל פי הסכמה מראש.

למידע נוסף, בקרו באתר האינטרנט של בית החולים אלישע. בנוסף להשגחה הרפואית, "מגדלי אלישע" נמצאים גם תחת שמירה ואבטחה במשך כל שעות היממה. צוות של שומרים מקצועיים, שערים חשמליים אוטומטיים בכניסות וטלוויזיה במעגל סגור מפקחים על הבניין ומתריעים בזמן אמת. בכל דירה מותקנים כפתורי מצוקה, מערכת כיבוי אש אוטומטית, מערכת גילוי עשן חדשנית ומערכת טלפונים פנימית, ובנוסף, בכל קומת מגורים נמצאים חדרי ביטחון המאפשרים שהייה ממושכת ובטוחה בתוכם.

   

 

שם
טלפון
ת.ז.
מייל
הודעה
 
04-8300000 / רחוב יאיר כ"ץ 12 חיפה / Yair Katz St' 12 Haifa
 
צור קשר       |     מידע למטופל   |       חיפוש רופא     |       טפסים להורדה