בית חולים אלישע
04-8300000  /  רחוב יאיר כ"ץ 12 חיפה  /  Yair Katz St' 12 Haifa
   

 

מכון עיניים

 

"עיניים" – רשת המרכזים הרפואיים בניהולו של ד"ר שמואל לוינגר מתמחה בבריאות העין ובשיפור הראייה, בהסרת משקפיים בלייזר בשיטות המתקדמות ביותר.

בנוסף בסניפי הרשת מבוצעים כל מגוון הטיפולים למחלות עיניים: ניתוחי קטרקט, השתלת קרנית, השתלת עדשות תוך עיניות, טיפול בקרטוקונוס, טיפול בעין עצלה, תיקון פזילה, ניתוחי וטיפולי רשתית, ניתוחים פלסטיים סביב העיניים (אוקולופלסטיקה) ועוד. רשת המרכזים הרפואיים "עיניים" הוקמה בשנת 1999 ע"י ד"ר שמואל לוינגר, מומחה לרפרקציה וקרנית.

לסניפי רשת "עיניים", גייס ד"ר לוינגר צוות מומחים המנוסים בישראל, אשר ביצעו את רוב ניתוחי הלייזר להסרת משקפיים בארץ. מומחיות הרופאים בשילוב הטכנולוגיות הרפואיות המתקדמות ביותר מאפשרות להם להעניק את הטיפול המקצועי והטוב ביותר הקיים כיום בתחום, תוך התאמה אישית של סוג הטיפול למטופל.

רשת "עיניים" הינה היחידה המבצעת ניתוחי הסרת משקפיים בלייזר בשיטת "אינטראלאסיק" (ללא שימוש בסכין כירורגית) ובשיטת "פרסבילאסיק" (הסרת משקפי קריאה) באמצעות טכנולוגיית "אינטראלייז" המתקדמת ביותר במהירות שיא של Khz 150. טכנולוגיה חדשנית זו משמשת הן לניתוחי הסרת משקפיים בלייזר והן לניתוחי השתלת קרנית בלייזר והשתלת טבעות לחולים בקרטוקונוס.

רק ברשת "עיניים" ניתן לשדרג את השלב השני של ניתוח הלייזר באמצעות תוכנת "וייב-פרונט", תוכנת מחשב של מכשיר אקסיימר לייזר, המתקדם ביותר שקיים כיום ונמצא בלעדית ב"עיניים".

מכשיר זה מאפשר למנתח למדוד את עובי הקרנית במהלך כל הטיפול ולקבל נתונים און ליין. נתונים אלה בשילוב היכולות המיוחדות של המכשיר, תורמים לכך שניתן להפחית ברקמת הקרנית שעוברת ליטוש ובכך לשמור על יציבותה. תוכנת ה- "וייב –פרונט" מעבירה את נתוני המדידה לפיקוד בזרוע הרובוטית של מחשב הלייזר. באמצעות טכנולוגיות חדשניות אלה, תוצאות הניתוח הן מדויקות ובטוחות במיוחד.

ניתוחים להסרת משקפיים, מבוצעים ב"עיניים", רק לאחר שהמטופל נמצא מתאים לניתוח לאחר בדיקת התאמה קפדנית ויסודית שאורכת כ- 3 שעות. בסניף "עיניים" הממוקם במתחם בית החולים "אלישע", מבוצעות בדיקות ההתאמה על ידי ד"ר דוד ישראלי, מנתח עיניים בכיר ברשת "עיניים" ואחראי על השתלות קרנית בבית החולים "כרמל" בחיפה. ד"ר ישראל הוא מומחה לקרנית ורפרקציה ומבצע בנוסף להסרת משקפיים מגוון ניתוחים כגון: קטרקט, השתלת עדשות תוך-עיניות, השתלת קרנית ועוד.

מתוך ביטחון במקצועיות המנתחים ובטכנולוגיות המתקדמות ביותר, "עיניים" הינה הרשת היחידה, אשר מעניקה אחריות ללא הגבלת זמן לראייה למרחק, לאחר הסרת משקפיים בלייזר. במסגרת אחריות זו אנו מתחייבים לניתוח משלים בעתיד במידת הצורך ובהתאם למצב הרפואי של המטופל.

לצד המרכזים הרפואיים פועלת רשת האופטיקה "עיניים" – ד"ר לוינגר, המבטיחה אחריות רפואית ובדיקות הראייה מבוצעות בסניפיה רק ע"י אופטומטריסטים מוסמכים של משרד הבריאות. בסניפים מבחר גדול של משקפי ראייה ומשקפי שמש של המותגים המובילים.

לרשת "עיניים" סניפים בפריסה ארצית והסכמים עם קופות החולים וחברות הביטוח.
למידע נוסף חייגו 3122 * אל מוקד השרות אשר פועל בין 8:00 ל- 21:00 בימי שישי בין 8:00 ל- 14:00  www.enaim.co.il

   

 

שם
טלפון
ת.ז.
מייל
הודעה
 
04-8300000 / רחוב יאיר כ"ץ 12 חיפה / Yair Katz St' 12 Haifa
 
צור קשר       |     מידע למטופל   |       חיפוש רופא     |       טפסים להורדה