רשת medica מרכזים רפואיים

desc_13

בנק הזרע של בי"ח אלישע - מכל הסיבות שבעולם:

1. גנטיקה:

מאגר התורמים שלנו הוא בעל רמת ביטחון גנטי גבוהה .
כל התורמים שלנו עברו בדיקות סקר גנטי מורחב הכולל כ 50 מחלות גנטיות שכיחות (כ 110 מוטציות) וכן בדיקת קריוטיפ של הכרומוזומים .

2. זמינות:

נגישות גבוהה וגמישות בקביעת תורים ורכישת מנות זרע.
אנו מציעים זמינות גבוהה בתיאום תור לפגישה ראשונה לקבלת מיידע מפורט ופתיחת תיק וגם במסירת מנות זרע לטיפולים שונים, בין אם מדובר בהזרעות או בהפריה חוץ גופית IVF.

3. מידע על התורמים:

קטלוג תורמים מקיף ונרחב.
אנו מספקים נתונים מפורטים על כל תורם ותורם מבחינת תיאור חיצוני-גופני , רושם על האישיות התכונות ומאפיינים אישיים שונים וכמובן הבדיקות השונות למחלות זיהומיות ואחרות שעבר התורם. כל אלו מבלי לפגיע בצנעת הפרט ובחסיון המתחייב בחוק.

4. מיקום אידיאלי

צמוד ליחידת IVF של בי"ח אלישע
בנק הזרע נמצא בסמיכות ליחידת IVF המוערכת של ביה"ח, היחידה המובילה בצפון הארץ, עובדה שמקלה על העברת מנות ליחידה וביצוע הזרעות באופן פרטי, מבלי לצאת מבית החולים.

5. איכות זרע גבוהה

איכות זרע גבוהה מובטחת.
אנו מכינים מנות זרע להזרעה תוך רחמית ( IUI ) או לטיפולIVF עם ריכוז גבוה של תאי זרע בתנועה טובה.

6. שירות יוצא דופן

מקצועיות ודיסקרטיות מעל הכול
אנו מעניקים מענה מקצועי, אישי ואדיב לכל פנייה או שאלה, והכל – בדיסקרטיות מלאה ובאופן מתמשך ורצוף לאורך כל התהליך ואף מעבר לו.

לפרטים נוספים התקשרו

או השאירו פרטים

שאלות נפוצות:

 1. המטופלת פונה בשיחה טלפונית לבנק הזרע; נציג בנק הזרע מעניק מידע כללי על הבנק ומסביר מהם המסמכים והבדיקות שנדרש להביא לפגישה. בנוסף, הוא עונה על השאלות של המטופלת ומקבל ממנה את כתובת המייל שלה, להמשך קשר במידת הצורך. *ניתן לקבוע תור לפגישה ופתיחת תיק כבר מהשיחה הראשונה
 2. המטופלת מקבלת במייל דפי מידע עם הסבר מפורט על התהליך והעלויות של רכישת מנות זרע.
 3. המטופלת מגיעה לבנק הזרע לפגישה עם האחראי, מקבלת מענה נרחב על כל השאלות שלה לאחר שהתהליך ברור ניתן להתקדם לרכישת מנות:
  • המטופלת חותמת על הסכם והסכמתה לקבל מנות זרע מבנק הזרע.
  • המטופלת מקבלת את קטלוג התורמים של בנק הזרע של בי"ח אלישע
  • המטופלת בוחרת תורם ומשריינת מנות
 1. אם המטופלת מיועדת לתהליך הזרעה תוך־רחמית (IUI)- לפי תוצאות מעקב זקיקים ו/או בדיקות דם שהרופא המטפל עושה, הרופא המטפל קובע תאריך ושעה של IUI. המטופלת מתקשרת לבנק הזרע לתיאום מועד איסוף המנה באותו היום שהרופא קבע. הביולוג במעבדת בנק הזרע מפשיר ומכין את המנה להזרעה לפני הגעת המטופלת לבנק הזרע. המטופלת מקבלת את המנה נוזלית ומוכנה לטיפול.

 2. אם המטופלת מיועדת לתהליך הפרייה חוץ גופית (IVF)- מועד איסוף המנה והעברתה ליחידת IVF לא חייב להיות באותו יום של הטיפול ואפשר להעביר את המנה כמה ימים לפני שאיבת הביציות. המטופלת מתקשרת לבנק הזרע ומתאמת מועד לאיסוף מנה קפואה. אם הטיפול מיועד להיות ב־IVF אלישע, מיכל החנקן הנוזלי יסופק ע"י בנק הזרע, והמנה מועברת ע"י המטופלת ליחידת ה־IVF. המטופלת מחזירה לאחר מכן את המיכל לבנק הזרע. אם הטיפול מתבצע ביחידת IVF אחרת, המטופלת מגיעה לבנק הזרע עם מיכל ההעברה עם חנקן נוזלי אשר תקבל מיחידת ה־IVF בה היא מטופלת.

בית חולים אלישע עומד בסטנדרט המחמיר ביותר של אבטחת מידע רפואי ובעל תעודת תו תקן של ISO 27001 בתחום אבטחת המידע הרפואי.
כל פרטי המטופלת והמסמכים נסרקים למחשב שאינו מחובר בשום דרך לרשת, ואף אינו מחובר לשרתי בית החולים. רק מורשים בודדים בבנק הזרע מקבלים גישה למידע רגיש זה.
כל הניירת מתויקת בקלסרים שמורים ומאוחסנים בתוך כספת נעולה, שרק בודדים מורשים לפתוח אותה.

המטופלת מתבקשת להגיע לפגישה עם תוצאות בדיקות סקר גנטיות, בדיקות סרולוגיה זיהומית בתוקף של שנה ותעודת זהות עם הספח.

מנות הזרע מאוחסנות במיכלי חנקן נוזלי בבנק הזרע בבית חולים אלישע, דבר המאפשר זמינות מידית במסירה ובשחרור המנות במועד הטיפול, ללא צורך בשינוען ממקום אחר.

ברוכים הבאים לרשת medica מרכזים רפואיים

medica רפואה ברמה של 5 כוכבים הינה רשת מרכזים רפואיים מתקדמת בפריסה ארצית:

חדש ובלעדי בצפון

המרכז הרובוטי להחלפות מפרקי ברך וירך

אלישע Medica בבית חולים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​