רשת medica מרכזים רפואיים

הצמדת אוזניים

הצמדה של אוזניים בהליך ניתוחי ייחודי המבוצע על ידי ד"ר רמון

אחת הרתיעות הגדולות של אנשים מניתוחים פלסטיים קוסמטיים הינה הצלקת שעלולה ללוות אותם בהמשך. ד"ר רמון, מנהל המרפאה לכירורגיה פלסטית ואסתטית בבי"ח אלישע, מבצע ניתוח זה בשיטה ייחודית, ללא חתכים וללא צלקות.

הגיל שבו אפשר להתחיל

אוזניים בולטות מהוות לא פעם מושא ללעג, בייחוד בקרב ילדים קטנים. עם זאת, בעלי אוזניים בולטות מעידים כי הדבר ממשיך להטריד אותם הרבה אחרי שההצקות נגמרות. בשל כך, כיום ניתוח הצמדה של אוזניים נחשב להליך קוסמטי שניתן, ואף רצוי לבצע בגילאים צעירים, אפילו לפני הכניסה לבית הספר. זאת במטרה למנוע לעג מיותר, וגם מאחר וביצוע הניתוח בגיל צעיר נחשב לקל יותר, בשל רכותו של סחוס האפרכסת. במידה והאבחנה באפרכסות הבולטות מתבצעת כבר בגילאי ינקות, ישנה אפשרות להצמיד את האוזניים באמצעות הדבקה בלבד. כמובן, שאין בכך בכדי להגביל את הגיל בו ניתן לבצע את ההליך, וגם אנשים מבוגרים, נשים וגברים כאחד, הסובלים מן הנושא יכולים לבצע הצמדה במידה ומצבם הבריאותי כמובן מאפשר זאת.

ללא חתכים, ללא צלקות!

בעוד השיטה המקובלת לביצוע ההצמדה כרוכה בחיתוך אחורי האפרכסת, ד"ר רמון מבצע את ההליך בשיטה ייחודית, אשר לרוב אינה מצריכה ביצוע חתכים. במסגרת ההליך מבצע ד"ר רמון תפרים קבועים המועברים מתחת לעור ומצמידים את האוזניים. העובדה כי במסגרת ההליך לא מבוצעים חתכים תורמת לא רק להימנעות מצלקות מיותרות, אלא גם להחלמה מהירה וקלה יותר. הצמדה של אוזניים בשיטה זו מסתיימת בפחות כאבי החלמה, פחות שטפי דם ופחות נפיחות באזור.

כמובן, שיש להוציא מן הכלל מקרים חריגים בהם הסחוס בולט ומחייב את הוצאתו לצורך הצמדת האוזניים. במקרים אלו מחייב ההליך הניתוחי ביצוע חתכים לצורך הוצאת הסחוס, העלולים להוביל להתפתחות צלקות בולטות באזור.

החלמה מהירה

הצמדה נחשבת להליך ניתוחי- קוסמטי שגרתי אשר אינו כרוך בסיכונים רבים, להוציא את הסכנה הקיימת בכל הליך להתפתחות זיהומים באזור המנותח. ההליך עצמו קצר ולרוב נמשך כשעה בלבד. בגילאים בוגרים, ניתן לבחור בין הרדמה מקומית  (הכרוכה בכאב קל בלבד בעת הזרקת החומר המרדים) לבין הרדמה כללית, להבדיל מהליכים המבוצעים בילדים, המחייבים הרדמה כללית. לאחר התאוששות קצרה של שעה ניתן כבר לעזוב את המרפאה.

תקופת ההחלמה מההליך המבוצע ללא חתכים מהירה וקלה יותר לעומת החלמה מהצמדה המבוצעת באמצעות חתכים. יתרה מכך,שיטה זו אינה דורשת חבישה למשך שבוע, וכבר למחרת היום ניתן להתקלח ולהרטיב את המקום. בנוסף אין צורך בהוצאת תפרים לאחר הניתוח. תופעות הלוואי בשני המקרים הינן בעיקר נפיחות וכאבים הנובעים מכיפוף הסחוס. לעיתים רחוקות, אחד התפרים עלול להשתחרר, דבר שיגרום לחזרה קלה של הבלט, אך החדרה מחדש של תפר בודד הינה הליך פשוט, אשר יכול להתבצע במרפאה, ללא צורך בתקופת החלמה.

הניסיון עושה את ההבדל

ד"ר רמון, מומחה בכירורגיה פלסטית, מנהל את המרפאה לכירורגיה פלסטית ואסתטית בבית החולים אלישע מזה כ- 15 שנה. יחד עם צוות רופאים, אחיות ויועצות, למעלה מ- 55 שנות מוניטין ואלפי ניתוחים מוצלחים הפכו את בית חולים אלישע למקום המועדף על תושבי הצפון בפרט, והארץ בכלל, לביצוע ניתוחים פלסטיים וטיפולי אסתטיקה שונים.

אנו מציעים את ההליכים המתקדמים ביותר, המבוצעים באמצעות המכשור החדיש ביותר ובטכנולוגיות המובילות בתחום. בין אם אתם מתעניינים בהליך הצמדת אוזניים או בכל הליך פלסטי אחר אתם מוזמנים ליצור קשר וליהנות מיועצת אישית אשר מלווה את המטופלים החל משלב הייעוץ הראשוני במרפאה ועד לסיום ההליך. בואו להתרשם מהצוות המקצועי, מחדרי הניתוח המתקדמים ומחדרי ההתאוששות והלינה, המשקיפים אל נופה המרהיב של העיר חיפה ומציעים לכם אירוח באווירה של בית מלון.

אולי יעניין אותך

מתיחת בטן

מתיחה המבוצעת בהרדמה אפידורלית בלבד- לשיפור התוצאות והקטנת הסיכונים. למי זה מתאים? ומתי? הניתוח הינו

קראו עוד »

ברוכים הבאים לרשת medica מרכזים רפואיים

medica רפואה ברמה של 5 כוכבים הינה רשת מרכזים רפואיים מתקדמת בפריסה ארצית:

חדש ובלעדי בצפון

המרכז הרובוטי להחלפות מפרקי ברך וירך

אלישע Medica בבית חולים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​