רשת medica מרכזים רפואיים

חדרי ניתוח

חטיבת חדרי הניתוח בבית חולים אלישע כוללת חדרי ניתוח משוכללים הנמצאים בשני מתחמים שונים. לצדם של חדרי ניתוח קיים מערך טיפולי מקצועי הכולל: קבלה אדמיניסטרטיבית, קבלה רפואית וסיעודית , מחלקת הרדמה ,מכון דימות (הדמייה ורנטגן), מעבדה ובנק דם, מעבדת פתולוגיה, חדרי התאוששות, אזורי המתנה נוחים למשפחות המטופלים

מחלקת הרדמה

מחלקת ההרדמה כוללת את הרופאים המרדימים המובילים בתחום, אשר מלווים את המטופלים של אלישע מהשלב הטרום-ניתוחי ועד השחרור מבית החולים בליווי מקצועי ובתשומת לב אישית.

חדרי הניתוח

חדרי הניתוח באלישע מספקים שירות לרופאים כירורגים מובילים בתחומם.

צוות חדר ניתוח כולל את אחיות מוסמכות בעלות הכשרות מקצועיות הנדרשות בתחום עם ניסיון במגוון רחב של ניתוחים ופעולות כירורגיות שונות.

בנוסף לצוות הסיעודי המיומן, פועלים צוותי אחיות הקבלה ואחיות חדרי התאוששות וטיפול נמרץ, אנשי מזכירות רפואית, אספקה סטרילית, מכשור רפואי, סניטרים ואלונקאים. יחדיו עובד הצוות בשיתוף פעולה מלא למען בריאות המטופלים והצלחה רפואית. 

חדרי הניתוח משוכללים ומצוידים בציוד טכנולוגי מתקדם לניטור והדמיה במכשור חדיש ועדכני של מיטב החברות והיצרנים הקיימים בארץ ובעולם.

בסמוך לחטיבת חדרי ניתוח נמצא מערך סטריליזציה , המספק את שירותי סטריליזציה  הנדרשים כולל הליך חיטוי ועיקור של הציוד הכירורגי וזאת על פי התקנים והסטנדרטים הנדרשים בארץ ובעולם.

הניתוחים מתבצעים במסגרת הביטוחים המשלימים של קופות החולים, ביטוחים רפואיים (חברות ביטוח), רפואה פרטית ורפואה בין לאומית (תיירות מרפא), במגוון רחב של ניתוחים.

" אנו מתחייבים בהענקת טיפול מיטבי ואחיד, העומד בסטנדרטים הבין לאומיים המחמירים ביותר"

ברוכים הבאים לרשת medica מרכזים רפואיים

medica רפואה ברמה של 5 כוכבים הינה רשת מרכזים רפואיים מתקדמת בפריסה ארצית:

חדש ובלעדי בצפון

המרכז הרובוטי להחלפות מפרקי ברך וירך

אלישע Medica בבית חולים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​