כירורגיה פלסטית ואסתטית

פלסטיקה ואסתטיקה בבית החולים אלישע- על איכות לא מתפשרים.

למעלה מ-55 שנות פעילות ואלפי לקוחות מרוצים הפכו את המרפאה בבית החולים אלישע לאחת מהמרפאות המובילות בתחומן, בארץ ובחו”ל.

כל הטיפולים במקום אחד

תחת התחום של פלסטיקה ואסתטיקה נכללים מגוון רחב של טיפולים, אשר את רובם ככולם ניתן לעבור במרפאה בבית החולים אלישע.  המרפאה בניהולו של ד”ר יצחק רמון, מומחה בתחום, נמנים הניתוחים הבאים: ניתוח עפעפיים, ניתוח אף, ניתוחי חזהלמיניהם (בכלל זה גם ניתוחי הקטנת חזה בגברים), ניתוחים להסרת גידולים ועוד רבים נוספים. במקביל, ניתן לקבל במרפאה גם מגוון רחב של טיפולים אסתטיים כגון הזרקות בוטוקס או חומרי מילוי, פילינג כימי, שימוש בגלי רדיו לצורך טיפול בצלקות אקנה והצערת הפנים, שימוש בלייזר לטיפול בצלוליט וטיפולים רבים נוספים.

על איכות לא מתפשרים

ד”ר יצחק רמון, מנהל המרפאה הינו מומחה בתחום הפלסטיקה, בעל עשרות שנות ניסיון בתחום. לצדו פועל צוות מקצועי נרחב ראשון במעלה. אחיות מוסמכות וצוות חדר ניתוח מיומן, המסייע לד”ר רמון בעבודתו. יועצות אישיות אשר מלוות את המטופלים לאורך כל התהליך, החל מרגע הגעתם לייעוץ ועד להחלמה מלאה. וכמובן גם צוות מנהלי- אדמיניסטרטיבי העומד לרשות המטופלים בכל עת. כל הגורמים יחד משתלבים לכדי רמת טיפול באיכות שאין עליה עוררין, ולראיה אלפי לקוחות מרוצים של המרפאה.

מכשור וטכנולוגיה מתקדמים

חדרי הניתוח בבית החולים אלישע מאובזרים במכשור המתקדם ביותר, המאפשר יעילות מרבית בהליכים. השימוש בציוד חדיש מיישר קו עם הבחירה בטכנולוגיות ובשיטות המתקדמות ביותר בתחום. ד”ר יצחק רמון הנחשב לאחד מעשרת הפלסטיקאים המובילים בארץ, מבצע הליכים רבים בשיטות ייחודיות לו, המבטיחות לכם, המטופלים, את התוצאות הטובות ביותר.

אשפוז ברמה של בית מלון

המרפאה בבית החולים אלישע משקיפה אל נופו המרהיב של מפרץ חיפה. חדרי האירוח מציעים לצד נוף עוצר נשימה, גם רמת אירוח הזהה לזו שתמצאו במלון חמישה כוכבים. העיצוב, השירות, הנוף והאווירה נועדו להנעים ככל הניתן את שהותם של המתאשפזים במרפאה, מתוך אמונה כי למה שקורה סביבנו השפעה משמעותית על תהליך ההחלמה של הגוף.

אם אתם מתעניינים בהליכי כירורגיה פלסטית או אסתטית אנו מזמינים אתכם להגיע למרפאה ולהתרשם בעצמכם מהרמה הגבוהה של הטיפולים המוצעים, הצוות המקצועי, המכשור והטכנולוגיה שנמצאים בשימוש וכמובן גם זו של חדרי האירוח. כל אלו יחד הקנו למרפאה את המוניטין המעולה המלווה אותה כבר למעלה מ- 55 שנה ומושך אליה מטופלים רבים מרחבי הארץ, ואף מחוצה לה.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​

דילוג לתוכן