הפריה חוץ גופית (IVF) בבית החולים ‘אלישע’

הפריה ביחידה המובילה בצפון לחברי כל קופות החולים.

אלפי זוגות כבר הצליחו להגשים את חלומם ולחבוק תינוק בריא, הודות לצוות המומחים של יחידת IVF בבית חולים ‘אלישע’. אל תוותרו גם אתם על הזכות להיות הורים.

שילוב מנצח של אנושיות ומקצועיות

בשנת 1996 הוקמה בבית החולים ‘אלישע’ יחידת הפריה חוץ גופית כיחידה הפרטית הראשונה בצפון הארץ. כיום נחשבת היחידה למובילה ולגדולה ביותר באזור כולו. היחידה הוקמה מתוך רצון וכוונה לסייע לזוגות הרבים, בצפון בפרט ובארץ בכלל, הסובלים מבעיות פוריות שונות, המונעות מהם להגשים את ייעודם להיות הורים.

כ- 20% מכלל הזוגות בישראל לא יצליחו להיכנס באופן ספונטאני להיריון גם בתום שנה של ניסיונות. עבורם ועבור זוגות שכמותם מהווה היחידה בבית החולים ‘אלישע’ בית חם ותומך המציע מגוון רחב של טיפולים, המותאמים באופן ספציפי לכל זוג וזוג.

ביחידה של בית החולים ‘אלישע’ תוכלו לקבל קשת רחבה של טיפולי הפריה, מהמתקדמים ביותר בתחום ובטכניקות החדישות ביותר. בין הטיפולים המוצעים: (IVF), מיקרומניפולציה (ICSI), שימור עוברים בהקפאה, שימור ביציות בהקפאה, תרומת ביציות, גישה לבנק זרע ועוד.

צוות מקצועי שדואג רק לך

היחידה מנוהלת על ידי פרופ’ משנה שחר קול ועובדים בה רופאי הפריון המובילים בצפון הארץ. בראש צוות הסיעוד עומדת מירה גל, בוגרת לימודי סיעוד ומיילדת מוסמכת בעלת ניסיון עשיר בתחום. בנוסף, כוללת היחידה גם צוות מעבדה, המנוהלת על ידי ד”ר ילנה מילנר.

היחידה, הממוקמת באגף נפרד בבית החולים ‘אלישע’ שבחיפה, נהנית מפרטיות ונוחות מרבית, כמו גם המטופלים בה. על אף היותה גוף פרטי, היחידה מוכרת לטיפול על ידי כל קופות החולים במסגרת “טופס 17”, כלומר טיפול ביחידה ללא עלות למטופלת, וללא השתתפות עצמית.  כמו-כן ניתן לקבל טיפול במסגרת  ביטוח בריאות נוסף (כללית מושלם, לאומית זהב, מאוחדת עדיף ושיא, מכבי זהב ושלי) או ביטוחים פרטיים. היחידה מוכרת על ידי מכון פוע”ה (פוריות ורפואה על פי ההלכה), ומכון “בוני עולם”, וזוגות חרדיים המביעים רצון ייהנו מליווי של משגיחה לאורך כל ההליך הטיפולי.

הצעד הראשון בדרך לפתרון

כל זוג הזקוק לטיפולים אלו מוזמן ליצור קשר ולהגיע לפתוח תיק ביחידה, לסייר ביחידה ולהכיר את הצוות המקצועי, ללא תשלום וללא צורך להתחייב להמשך קבלת טיפול ביחידה. בפגישת ההכרות והייעוץ הראשוני נתוודע אל שני בני הזוג, ונמלא שאלון רפואי מקיף ומפורט על פיו ניתן לזהות חלק ניכר מן הגורמים השונים לבעיות הפוריות. בלא מעט מן המקרים, ניתן כבר בתום המפגש הראשון לגבש את התוכנית הטיפולית המתאימה ביותר לבני הזוג ולהתחיל בתהליך אל עבר ההיריון המיוחל. על בעיות הפוריות השונות, כמו גם על הטיפולים המוצעים וההליכים השונים תוכלו לקרוא בהרחבה באתר זה ולקבל מידע ראשוני שיבהיר לכם כי הרפואה המודרנית כיום מציעה ידע המתורגם לתקווה, עבור אלו מכם המתקשים להיכנס להריון.

אל תהססו, תנסו!

יחידת הפריה חוץ גופית בבית החולים ‘אלישע’ מסייעת משנת 1996 לאלפי זוגות הסובלים מבעיות שונות של אי- פריון. אחוזי ההצלחה המרשימים של היחידה עולים על הממוצע של היחידות השונות ברחבי הארץ צרו קשר עוד היום ובואו לסיור הכרות ביחידה, ללא תשלום וללא התחייבות.