רשת medica מרכזים רפואיים

מתיחת פנים

טכניקה ייחודית לד"ר רמון, רק בבית החולים אלישע.

אין דרך לחמוק מן השינויים הפיזיים של מראה הפנים החלים על כל אחד ואחת מאיתנו עם חלוף השנים. עם זאת, מתיחה המבוצעת על ידי ד"ר רמון, בטכניקה אותה פיתח בעצמו, מציעה לכם דרך להשיב לעצמכם את המראה הצעיר שאבד.

עליי וגם עלייך רואים את השנים

לא ניתן לעצור את הזמן ובכולנו השנים שעוברות נותנות את אותותיהן ועור הפנים הולך וצונח בצורה הדרגתית. הסימן הראשון ניכר באזור הגבות. צידי הגבות צונחים כלפי מטה ומעניקים לפנים מראה עצוב בעוד השקע שבין הגבות צונח אף הוא לכיוון האף ויוצר מראה זעוף וכועס. התהליך ממשיך אל אזור העפעפיים, שם מצטבר שומן, המתבטא בשקיות המופיעות בעפעפיים התחתונים, ועודפי עור המשווים לנו מראה עייף, גם כאשר אנו מרגישים במיטבנו.

השלב הבא והבלתי נמנע הוא הלחיים. השומן מתנוון, נפח הלחיים פוחת, הלחיים צונחות וקפלים בולטים מופיעים מצידי האף ונמשכים לכיוון הסנטר. גם האף לא מצליח להתחמק מרוע הגזרה ונופל כלפי מטה. חושניות השפתיים הולכת ופוחתת, הנפח שלהן אובד והן הופכות דקות יותר משהיו. סביב הפה נוצרים קמטים רבים, העור נשמט לצידי הסנטר וקו הלסת הולך ומיטשטש. גם הסנטר והצוואר חוברים למקשה אחת, ככל שהשומן מצטבר והעור מתדלדל. לכל אלו יתווספו גם קמטוטים שונים וכתמי העור, ותהליך ההתבגרות מעלים מפנינו את הברק והחיוניות מהם נהנינו.

אז מה עושים???

בעוד מתיחה של הפנים היא אמנם הפתרון לחלק מהבעיות שתוארו מעלה, לא די בכך. לכן, ד"ר יצחק רמון, מנהל המחלקה לכירורגיה פלסטית ואסתטית בבית החולים אלישע ומהפלסטיקאים המובילים בארץ, מאמין כי רצוי ואף כדאי לטפל בכל הבעיות בהליך אחד. מתיחה המבוצעת על ידי ד"ר רמון מטפלת בכל סימני הגיל הניכרים על הפנים, על ידי החזרת השרירים למקומם והסרת העור העודף ללא מתיחה, דבר המשווה לפנים מראה טבעי וצעיר.

בהתאם לצרכים המשתנים של כל מטופל/ת מרכיבים את שלבי ההליך, אשר יכול לכלול הזרקות בלבד במידה ומדובר במטופלים צעירים יחסית, הזרקה של חומרי מילוי או שומן עצמי במקרים של היעדר נפח בפנים, שילוב עם ניתוח עפעפיים, שאיבת שומן, טיפולי לייזר או גלי רדיו והליכים נוספים.

ולא פחות חשוב, מתי עושים?

לא צריך לחכות עד לרגע האחרון בו כל אותות הגיל יופיעו על פניכם, להיפך. מתיחה של פנים המבוצעת בגיל צעיר יותר, בו מופיעים הסימנים הראשונים לצניחת העור, תהיה אפקטיבית לאורך זמן רב יותר הודות לשמירה רבה יותר על אלסטיות העור. כמו כן, גם ההחלמה מניתוחים אלו תהיה מהירה יותר. יתרה מכך, השינוי שייגרם למראה הפנים כתוצאה מן ההליך יהיה פחות קיצוני ובולט, ולכן טבעי יותר, כך שחלק מהאנשים לא יעלו כלל על דעתם כי ביצעתם מתיחת פנים.

תוצאותיה של מתיחה המבוצעת בגיל מבוגר יותר תהיינה בולטות יותר ותשמרנה לאורך זמן קצר יותר, אם כי חשוב להדגיש כי גם שנים רבות לאחר המתיחה המצב עדיין לא ישוב להיות חמור כשהיה.

למראה צעיר ומלא ברק

בכל הנוגע למתיחות פנים, שמו הטוב של ד"ר רמון נודע למרחקים ומושך אל המרפאה מטופלים רבים מרחבי הארץ, ואף מחו"ל. הטכניקות הייחודיות לו, אותן פיתח בעצמו, והתוצאות הטובות המגיעות בעקבותיהן הקנו לו את מעמדו בתחום. ד"ר רמון מבצע את התהליך בהרדמה מקומית בלבד, תוך כדי טשטוש, להפחתת תופעות הלוואי ולהחלמה מהירה יותר. התפרים כולם הינם תפרים פנימיים ונספגים, כך שכל ההליך מותיר אחריו צלקות מזעריות בלבד, אשר אינן גלויות לעין. מתיחת פנים היא הדרך להעניק לעצמכם מראה רענן וצעיר יותר, ולהשיב אליכם את הביטחון העצמי ושמחת החיים הנלווים לו.

אולי יעניין אותך

מתיחת בטן

מתיחה המבוצעת בהרדמה אפידורלית בלבד- לשיפור התוצאות והקטנת הסיכונים. למי זה מתאים? ומתי? הניתוח הינו

קראו עוד »

ברוכים הבאים לרשת medica מרכזים רפואיים

medica רפואה ברמה של 5 כוכבים הינה רשת מרכזים רפואיים מתקדמת בפריסה ארצית:

חדש ובלעדי בצפון

המרכז הרובוטי להחלפות מפרקי ברך וירך

אלישע Medica בבית חולים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​