רשת medica מרכזים רפואיים

ניתוחי שדיים קוסמטיים

ניתוחי שדיים לנשים ולגברים (בעלי חזה נשי) בבית חולים אלישע.

במרפאה לכירורגיה פלסטית ואסתטית בבית החולים אלישע, בניהולו של ד"ר יצחק רמון, מתבצעים מגוון ניתוחי חזה קוסמטיים, בכלל זה הגדלה או הקטנה, הרמת שדיים והקטנת חזה לגברים.

מתקנים את מה שהטבע יצר

ניתוחי חזה נחשבים כיום לניתוחים שגרתיים, המבוצעים בטכניקות מתקדמות המקטינות ומסתירות את הצלקות הנגרמות כתוצאה מהם. יתרה מכך, השימוש בחומרים איכותיים ביותר מבטיחה עמידות גבוהה לאורך שנים של השתלים, ללא כל סכנה בריאותית ממשית.

ניתוחים אלו, המבוצעים על ידי ד"ר רמון במרפאה לכירורגיה פלסטית ואסתטית בבית החולים אלישע, הינם ניתוחים אסתטיים בלבד. עם זאת חשוב לציין כי ישנם ניתוחים אסתטיים המבוצעים מטעמים רפואיים כמו במקרה של שחזור שדיים (בעקבות כריתת שד) או במקרים של חוסר סימטריה חריגה. 

ניתוחי הגדלת שדיים

אולי הסוג הפופולארי ביותר מבין ניתוחים אלו הוא ניתוח הגדלת שדיים. ההגדלה נעשית באמצעות שתלי ג'ל סיליקון. הניתוח מציע פתרון אידיאלי עבור נערות צעירות שסיימו את גיל ההתבגרות עם תת התפתחות של השדיים. חשוב לציין כי השדיים מתפתחים בין גיל 11 לגיל 17. לאחר גיל זה השדיים לא יצמחו באופן משמעותי ולכן מומלץ לבצע ניתוח זה רק לאחר גיל זה, בו הטבע סיים את חלקו. הגדלת שדיים מתאימה גם לנשים הסובלות מחוסר סימטריה בין השדיים ומעוניינות להשוות את גודלם. בנוסף, הגדלת שדיים פופולארית ביותר בקרב נשים לאחר לידות, אשר סובלות בעקבות כך מהתרוקנות השדיים.

ניתוחי הרמת שדיים

ניתוח זה משולב לרוב עם ניתוחים אחרים כמו הגדלה או הקטנה של השדיים. שדיים נפולים הינם תוצאה של מספר גורמים ביניהם, הריונות חוזרים, שינויים הורמונליים, תנודות קיצוניות במשקל וירידה בגמישות העור והרקמות התומכים בשדיים לאורך השנים. ניתוח להרמת השדיים המשולב בהגדלתם נועד להשיב לשדיים מראה מלא לאחר לידות. מטרתו של ניתוח הרמת שדיים הוא לעצב מחדש את צורת השדיים, בין אם על ידי הוספת שתל סיליקון, על ידי הרחקת עור עודף או שניהם יחד.

ניתוחי הקטנת שדיים לנשים

שדיים גדולים בנשים עלולים לגרום לכאבי גב ודלקות עור, בנוסף לבעיה האסתטית שהם מהווים עבורן. בניתוח להקטנת השדיים, מוציאים את רקמת השד העודפת, ובנוסף להקטנה מבוצע גם ניתוח להרמת השדיים, ע"י הסרת העור העודף. בשיטות החדשות להקטנת השדיים, הניתוחים מבוצעים ללא חתך נרחב בקו התת שדי ולפיכך הכאבים לאחר הניתוח פחותים במידה ניכרת וההחלמה הרבה יותר מהירה.

ניתוחי הקטנת שדיים לגברים

גניקומסטייה, הינה המונח הרפואי לחזה גדול כמו של אישה בגברים. חזה גדול בגברים, עלול לגרום לבעיות חברתיות קשות המשליכות כמעט על כל היבט בחיי הגבר, החל מקריירה וכלה בנישואין. גברים אלה מתביישים ללכת לים ללא חולצה, מתביישים במקלחות משותפות בצבא ולעיתים נמנעים מיצירת יחסים עם נשים עקב מצבם. דר' רמון פיתח שיטה מיוחדת להקטנת חזה בגברים, אשר פורסמה אף בספר על ניתוחים לעיצוב הגוף. ע"י חתכים קטנים בלבד, בגבול העטרה הוא מבצע שאיבה של המרכיב השומני של השד, ודרך חתכים מזעריים אלה הוא גם מוציא את רקמת השד. ע"י כך נמנעות במקרים רבים צלקות נרחבות.

הצטרפו לאלפי לקוחות מרוצים

חשוב לציין כי על אף העובדה שמדובר בניתוחים אסתטיים, ד"ר רמון מאמין כי לא כל אחד או אחת זקוקים לניתוח פלסטי כזה או אחר, בכלל זה ניתוחי שדיים. לאור זאת, הוא דואג להיפגש באופן אישי עם כל מועמד או מועמדת פוטנציאלית לניתוח, על מנת לעמוד על הסיבות העומדות מאחורי הרצון לניתוח, מידת נחיצותו ועל התקוות והציפיות שנלוות לו.

מרגע קבלת ההחלטה המשותפת על הניתוח, ממשיך ד"ר רמון ללוות את מטופליו בדרך להשגת התוצאה הרצויה והחלמה מלאה, יחד עם הצוות הרפואי והמקצועי של המרפאה לכירורגיה פלסטית ואסתטית בבית החולים אלישע. בשילוב עם מכשור מתקדם, טכניקות מובילות, חדר ניתוח חדיש, צוות מיומן, רמת אירוח שאין כמותה ונוף עוצר נשימה מושכת אליה המרפאה לקוחות רבים מדי שנה. צרו קשר ותאמו פגישת ייעוץ עוד היום.

אולי יעניין אותך

מתיחת בטן

מתיחה המבוצעת בהרדמה אפידורלית בלבד- לשיפור התוצאות והקטנת הסיכונים. למי זה מתאים? ומתי? הניתוח הינו

קראו עוד »

ברוכים הבאים לרשת medica מרכזים רפואיים

medica רפואה ברמה של 5 כוכבים הינה רשת מרכזים רפואיים מתקדמת בפריסה ארצית:

חדש ובלעדי בצפון

המרכז הרובוטי להחלפות מפרקי ברך וירך

אלישע Medica בבית חולים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​