רשת medica מרכזים רפואיים

ניתוח עפעפיים

ניתוח המבוצע ע"י ד"ר רמון כהליך אסתטי או רפואי.

ברוב המקרים ניתוח זה מבוצע מטעמים אסתטיים, על מנת לסלק את המבט העייף מהעיניים, אך ישנם מקרים בהם ההליך הינו הכרחי מסיבות רפואיות.

רואה לך בעיניים

השיקולים האסתטיים המובילים להחלטה על ניתוח זה קשורים לרוב למראה העייף והמבוגר, שנוצר כתוצאה מעודפי העור המצטברים עם השנים בעפעפיים העליונים או בשקיות השומן 'המנפחות' את העפעפיים התחתונים. עם זאת ישנם מקרים בהם ניתוח של העפעפיים מחויב בשל סיבות בריאותיות, כאשר צניחת העפעפיים או נפיחותם פוגמים בשדה הראיה.

בין אם השיקולים הינם אסתטיים או רפואיים ההליך הניתוחי זהה. באמצעות חתכים המבוצעים בעפעפיים מסלקים את עודפי העור, שקיות השומן וחלקים מן השריר הטבעתי של העין. בדרך זו ניתן להשיב לעיניים מראה צעיר ורענן וכמובן להגדיל את שדה הראיה.

בין המצוי לרצוי

תיאום הציפיות בין הרופא המנתח לבין המטופל הוא המפתח העיקרי לשביעות רצונו של המטופל מן ההליך. הניתוח לא יעלים את הכתמים השחורים מתחת לעיניים וציפייה שכזו מן ההליך רק תוביל לאכזבה. בנוסף, הניתוח אינו מטפל בקמטים המופיעים בצידי העיניים, כך שגם במקרה זה כדאי להבין כי ציפייה לכך תוביל אך ורק לאכזבה. במקרים אלו יציע ד"ר רמון למטופלים טיפול חלופי כגון הזרקות בוטוקס ו/או חומרי מילוי, או פילינג באמצעות לייזר.

מהרדמה חלקית ועד להחלמה מלאה

הניתוח הוא למעשה הליך כירורגי קצר למדי, ולרוב אינו אורך למעלה משעה. להוציא מקרים חריגים ובקשות מיוחדות להרדמה כללית, יבוצע הניתוח בהרדמה מקומית בלבד (עם או ללא תרופות מרגיעות ומטשטשות). ההליך עצמו אינו כואב, אם כי כמו בכל הליך כירורגי עלולים להופיע כאבים בחלוף ההרדמה, כאבים בהם ניתן לטפל באמצעות משככי כאבים. תהליך ההחלמה לרוב נמשך בין שבוע לעשרה ימים, כאשר ההחלמה הינה הדרגתית. הנפיחות אשר מופיעה בדרגות שונות בקרב המטופלים חולפת ברובה כחודש אחרי הניתוח.

מיקס אנד מאץ'

בעוד בחלק מן המקרים נדרש לנתח את העפעפיים העליונים בלבד או תחתונים בלבד, ניתן לבצע גם ניתוח בשני העפעפיים בהליך כירורגי אחד. יתרה מכך, במידת הצורך ניתן לשלב ניתוח זה עם ניתוחים קוסמטיים נוספים כגון הרמת גבות, מתיחת פנים, קילוף עור ועוד. לעיתים שילוב הניתוחים הכרחי לצורך השגת התוצאה הרצויה (כך בעיקר במקרים בהם נדרשת הרמת גבות לצורך הצלחת ניתוח עפעפיים עליונים), ומניעת ניתוחים נוספים בעתיד. 

איתך לאורך כל הדרך

הניתוח נחשב להליך שגרתי ונפוץ למדי, הן בקרב גברים והן בקרב נשים. כיום ההליך נחשב לפופולארי במיוחד גם בקרב מטופלים צעירים, בשנות ה- 30 לחייהם. ד"ר רמון, מנהל המרפאה לכירורגיה פלסטית ואסתטית בבית חולים אלישע מקפיד על מתן ייעוץ אישי והסברים מפורטים על התוצאות להן ניתן לצפות, על מנת להבטיח כי ההחלטה לפנות להליך הכירורגי תתקבל בכובד הראש המתאים לה. מרגע ההחלטה ועד לתום התהליך מלווה ד"ר רמון, יחד עם הצוות הרפואי והיועצות האישיות, את המטופלים בדרך להחלמה מלאה וחזרה לתפקוד יומיומי. צרו קשר לקביעת פגישת ייעוץ ראשוני במרפאה לכירורגיה פלסטית ואסתטית בבית חולים אלישע.

אולי יעניין אותך

מתיחת בטן

מתיחה המבוצעת בהרדמה אפידורלית בלבד- לשיפור התוצאות והקטנת הסיכונים. למי זה מתאים? ומתי? הניתוח הינו

קראו עוד »

ברוכים הבאים לרשת medica מרכזים רפואיים

medica רפואה ברמה של 5 כוכבים הינה רשת מרכזים רפואיים מתקדמת בפריסה ארצית:

חדש ובלעדי בצפון

המרכז הרובוטי להחלפות מפרקי ברך וירך

אלישע Medica בבית חולים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​